Witamy w FinHero,

Naszą wizją jest zmiana świata „szybkich” finansów, a celem - ułatwienie Ci radzenia sobie z wyzwaniami finansowymi i edukacja w zakresie zarządzania finansami.

EKSKLUZYWNA

Platforma refinansująca

Zdajemy sobie sprawę, że wyzwania związane z zarządzaniem finansami osobistymi mogą przerastać nie jednego. Strach przed popełnieniem błędów potrafi nas ograniczać - ale nie tym razem. Platforma refinansująca FinHero jest gotowa do rozwiązania Twoich problemów finansowych i budowania Twojej niezależności finansowej.

PRZEJRZYSTA

Uczciwa i dostosowana

Naszym celem jest stworzenie elastycznych warunków, które można dostosować indywidualnie do każdego klienta. Proponujemy usługę, która jest przejrzysta, jasna i prosta.

PRZYJAZNA PLATFORMA

Prawdziwy doradca

Wierzymy, że jesteś we właściwym miejscu, we właściwym czasie. Razem rozwiążemy Twoje problemy finansowe.

DYSKRETNA

Platforma refinansująca

Obiecujemy Ci bezpieczne i dyskretne usługi refinansowania. Gwarantujemy, że zawsze będziemy chronić Twoje prywatne informacje finansowe. Będziemy komunikować się w sposób zrozumiały i bez skomplikowanej terminologii finansowej. Jesteśmy za przejrzystością i wzajemnym zaufaniem.

Filozofia FinHero

Nie tylko historia kredytowa jest dla nas ważna

Budowanie relacji jest dla nas ważniejsze niż możliwość zarabiania pieniędzy.

Ważniejsze jest dla nas słuchanie i słyszenieniż tylko formalna komunikacja.

Dla nas każdy klient to okazja do nauki i zrozumienia, a nie powierzchowny kontakt.

Platforma refinansująca FinHero chce Ci pomóc, pomimo Twoich zmartwień finansowych. Wszyscy czasami potrzebujemy wsparcia, drugiej szansy lub po prostu szczerej rady.

Każdy potrzebuje swojego "bohatera". Mamy szczerą nadzieję, że znalazłeś dziś swojego "FinHero".